Tastiere dhe mouse Bloody Blazing Gaming Q1100

3,400 L

Ka stok

KODI: h-009987610 Kategori: , , ,

TASTIERE DHE MOUSE BLOODY

Tastiere dhe mouse Bloody Gaming te pershtatshme per PC/Mac. Bloody’s Ultimate Gaming Gear ofron nje teknologji te avancuar te kombinuar me saktesi.

Tastiera dhe mouse Bloody karakterizohen nga dizajni unik, saktesia dhe cilesia e larte se bashku me teknologjine me te fundit.

Dizajni i tastieres me kend te pjerret ul mundesine e klikimit aksidental midis tasteve.

Specifika:

 • Lloji: mouse me fishe
 • Numrat e butonave: 8
 • Gjatesia e kabllit: 1.8 M
 • Sensori: Motori optik
 • Lidhes: USB (2.0/ 3.0)
 • Kerkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose më vonë
 • Lloji: tastiere me fishe
 • Tastet konveks silikoni: W/A/S/D
 • Drita e pasme: Shkelqim neoni
 • Lidhes: USB
 • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
 • Kerkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose më vonë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere dhe mouse Bloody Blazing Gaming Q1100”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere dhe mouse bloody per kompjuter online ne dyqan taxi

Tastiere dhe mouse Bloody Blazing Gaming Q1100