Wireless Keyboard Mouse Combo 2.4G

1,900 L

Ka stok

KODI: Wireless Keyboard Mouse Combo 2.4G Kategori: , ,

WIRELESS KEYBOARD MOUSE COMBO 2.4G

Tastiera Mini Wireless 2.4GHz  dhe mouse Set  ka nje dizajn ergonomik, te rehatshem, energji të ulët konsumi duke e bërë baterinë të qëndrueshme.

Duke përdorur teknologjinë e re 2.4G pa fisha , me ane te portes Usb mouse  dhe tastiera ndajnë një marrës kur lidhen për të luajtur.

Tastiere me teknologji inteligjente të kursimit të energjisë, fiket automatikisht kur nuk është në energji. Mjafton të shtypni një buton per te filluar punen serish.

Stili i hollë dhe i thjeshtë, pulsimi i qetë, kursimi i energjisë e bejne nder modelet me komode per te punuar.

Teknologji  2.4G HZ, lidhje pa fisha në distancë 10m. Dizajni i rehatshëm i pjerrësisë  së tastierës 8 gradë anim per te mos ndjere lodhje kur përdorni një kohë të gjatë.

Sistemi i zbatueshëm: Windows XP, Windows 2000, Windows Vista 7/8/10; MAC, sistemi operativ Android;

Mbështetje për laptop, desktop, Android smart TV, Android player.

Specifikak03 ultra thin keyboard online ne dyqan taxi

Lidhja: 2.4g wireless

Madhësia e tastierës: 28,5 x 11,9 cm

Madhësia e mouse: 7.7 * 4.4cm

Pesha : 400g

Madhësia : 35 * 13 * 4cm

DPI i mouse: 1200

Ngjyra: e zezë, e bardhë

Bateria: 4 bateri AA (nuk përfshihen)

Be the first to review “Wireless Keyboard Mouse Combo 2.4G”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere wireless online ne dyqan taxi

Wireless Keyboard Mouse Combo 2.4G