Tasa ushqimi per femije

Ka stok

  • E pershtatshme per femije, studente, punonjes
  • Permasat: 16.5 x 9cm
  • Ngjyra: e verdhe, mente
KODI: i23110128 Kategori: ,

TASA USHQIMI PER FEMIJE

Tasa ushqimi shume praktik me doreze dhe luge, bere nga material celik inoks ne brendesi per te ruajtur te sigurt ushqimin.

E pajisur me kapak te tejdukshem kunder rrjedhje dhe nje luge plastike brenda.

Specifika:

  • E pershtatshme per punonjes, studente apo nxenes.
  • Permasat: 16.5 x 9cm
  • Ngjyra: e verdhe, mente

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

tasa

Be the first to review “Tasa ushqimi per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu