Tas qelqi me kapak silikoni te puthitur | Fresh Bowl

450 L

Ka stok

 • Tas prej materialit te qelqit.
 • Do te mbaje ushqimet tuaja te fresketa.
 • Me kapak silikoni i cili puthitet ne menyre perfekte.
 • Me kapacitet prej 820ml.
KODI: i2010003-fresh-bowl Kategori: ,

TAS QELQI ME KAPAK SILIKONI TE PUTHITUR

Tas qelqi me kapak te puthitur i cili do te mbaje ushqimet tuaja te freskëta. Aroma e ushqimit nuk do te ndjehet sado e forte qe te jete. Ideal per te marre ushqime me vete apo per t’i ruajtur ato ne frigoriferin tuaj.

TAS CILESOR PREJ QELQI

Duke përdorur materialin e qelqit, nuk përmban PVC ose ndonjë substancë tjetër të dëmshme. Me kapacitet prej 820ml dhe ne formen e drejtkëndëshit ky tas eshte perfekt dhe ideali per ju. .Eshte më i lehtë për t’u pastruar, nuk do të ketë ngjyrë të mbetur nga yndyra e ushqimeve qe do te vendosni ne te.Gjithashtu xhami i ashpër ka rezistencë të lartë ndaj gërryerjes dhe nuk do të ketë gërvishtje.

Specifikimet:tas qelqi ideal per mbajtjen e ushqimeve bli online dyqan taxi
 • Materiali: Qelq.
 • Ngjyra: transparente.
 • I lehte per t’u pastruar.
 • Kapaciteti: 820ml.
 • Kapaku: material silikoni cilesor.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

tasa

Be the first to review “Tas qelqi me kapak silikoni te puthitur | Fresh Bowl”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tas qelqi me kapak silikoni te puthitur bli online dyqan taxi

Tas qelqi me kapak silikoni te puthitur | Fresh Bowl