Tapet shkume i dyanshem per femije

1,690 L

Ka stok

  • Tapet shkume
  • Dizajn i dyanshem
  • Materiali: PE shkume
  • Madhesia: 2 m x 1.8 m  x 0.5 cm
KODI: i23702174 KATEGORIA:

TAPET SHKUME I DYANSHEM

Tapet shkume me siperfaqe te bute i dyanshem i pershtatshem per tu perdorur nga bebe dhe femije.

Shkuma e bute eshte e perkryer per reduktimin e zhurmes dhe ndikimit. Do te argetoje femijet dhe do ti edukoje njekohesisht me shkronjat e alfabetit dhe kafshet e ndryshme.

Edukative, praktike , higjienike dhe e bute ne perdorim, e ben kete tapet idealin per tu perdorur per vogelushet tuaj.

Specifika:

  • Tapet shkume
  • Dizajn i dyanshem
  • Materiali: PE shkume
  • Madhesia: 2 m x 1.8 m  x 0.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet shkume per femije ne dyqan taxi

Tapet shkume i dyanshem per femije