Tapet poliester | Dizajn modern

3,490 L

Pastro
KODI: tapet-poliester Kategori: , ,

TAPET POLIESTER DIZAJN MODERN

Tapet prej materialit te poliesterit. Tapeti eshte krijuar posacerisht per te qene komod dhe praktik ne perdorim. Dizajni i tapetit eshte teper i vecante dhe i thjeshte dhe mund te jete i pershtatshem per cdo vend ku ju deshironi t’a vendosni.

Vjen me permasa 180×120 cm.

Specifikat: 
  • Material poliester.
  • Teper i lehte dhe praktik ne levizje.
  • Material rezistent dhe cilesor.
  • Ideal per sallon dhe kuzhine.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

Gri me te verdhe, Roze, Gri

Be the first to review “Tapet poliester | Dizajn modern”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet poliester

Tapet poliester | Dizajn modern