Tapet per tualetin kunder rreshkitjes

1,290 L

Ka stok

  • Tapet per tualetin qe nuk rreshqet
  • Dizajne ne forme katrore dhe vezake.
  • Material me fuqi te larte absorbuese.
  • Ngjyra: e zeze me nuanca gri, lejla, roze, blu e erret, etj.
  • Dimensionet: 60 x 40 cm
KODI: i2371108 KATEGORIA:

TAPET PER TUALETIN

Tapet per tualetin i dizenjuar per te thithur ujin dhe kunder rreshkitjes

Zgjedhja e duhur per ta perdorur kur sapo dilni nga dushi, per ta vendosur ne sallon tek dera kryesore , ne dhomen tuaj apo kudo qe ju deshironi.

Material i perbere me shume shtresa, super absorbues, thahet me shpejt se tapetet e tjera.

Kapje e poshtme gome qe nuk rreshqet, e sigurt dhe praktike.

Specifika:

  • Dizanje ne forme katrore dhe vezake.
  • Material me fuqi te larte absorbuese.
  • Ngjyra: e zeze me nuanca gri, lejla, roze, blu e erret, etj.
  • Dimensionet: 60 x 40 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet mat per tualetin ne dyqan taxi

Tapet per tualetin kunder rreshkitjes