Tapet per tualetin qe nuk rreshket

990 L

Ka stok

 • Tapet per tualetin qe nuk rreshqet
 • Shkrim GOOD THINGS HAPPEN
 • I dizenjuar per te thithur ujin.
 • Jo rreshqites
 • Material me fuqi te larte absorbuese.
 • Dimensionet: 60 x 40 cm
KODI: i2371194 KATEGORIA:

TAPET PER TUALETIN

Tapet per tualetin me material qe nuk rreshket me shkrimin “GOOD THINGS HAPPEN”.

Zgjedhja e duhur per ta perdorur kur sapo dilni nga dushi, per ta vendosur ne sallon tek dera kryesore , ne dhomen tuaj apo kudo qe ju deshironi.

Material shume absorbues per ujin duke mos lejuar rreshkitjen ne pllaka.

Specifika:

 • Tapet i dizenjuar per te thithur ujin.
 • Jo rreshqites.
 • Dizanje shumengjyresh ne forme katrore.
 • Material me fuqi te larte absorbuese.
 • Dimensionet: 60 x 40 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet good thing happen online ne dyqan taxi

Tapet per tualetin qe nuk rreshket