Tapet bari artificial 1x1m

1,990 L

Ka stok

KODI: i23702148 Kategori: ,

TAPET BARI ARTIFICIAL

Tapet bari artificial i aplikueshem gjeresisht ne ambiente dhe evente te ndryshme, duke i shtuar nje pamjenatyrale cdo hapesire.

Madhesia e ketij tapeti me bar artificial eshte afersisht 100 x 100 cm dhe ngjyra eshte e ngjashme me ate te gjelber natyrale me pika kafe.

I pershtatshem per: sallon, kuzhine, dhome gjumi, kopsht, ballkon, tarrace, oborr, arredim dasme etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet bari artificial online ne dyqan taxi

Tapet bari artificial 1x1m