Tankless Electric Shower | Dush elektrik per ngrohjen e ujit

3,690 L

Ka stok

  • Mini dush elektrik.
  • Fuqia: 3500W
  • Material alumini + plastik
  • Ngjyre e bardhe
  • Me ekran me drita LED.
  • Ngroh per shume pak minuta.
KODI: 4587896623224 Kategori: , ,

TANKLESS ELECTRIC SHOWER -DUSH ELEKTRIK

Nese deshironi te keni uje te ngrohte ne cdo moment edhe kudo qe deshironi, dushi Tankless Electric Shower eshte ai qe keni kerkuar prej kohesh. Me nje super cilesi edhe me nje super cmim vjen tani per ju, vetem ne Dyqan Taxi.

MINI DUSH ELEKTRIK PER NGROHJEN E UJIT

Mini Dushi eshte nje ngrohes elektrik i projektuar me standarte te larta ne cilesi dhe siguri.

Ai ka nje dizajn te vogel por ka nje super fuqi ne funksionim.

Paisja perdoret si nje dush i levizshem, te cilin mund ta merrni kudo me vete edhe ta perdorni ne te gjitha rastet qe ju mundeni te keni rryme elektrike edhe te ngrohni ujin e dushit ekzistent.

Dushi eshte ideuar per t’u marrre me vete kudo ne udhetimet tuaja,apo ne gjueti ose kampe etj.

Produkti eshte i perbere nga material i aluminit dhe plastike i cili nuk ndryshket edhe as nuk nxihet, e mbi te gjitha as nuk copetohet.

Ky dush e ngroh ujin ne nje kohe shume te shkurter ne temperaturen 30-60 grade.

Ai eshte i perbere nga nje ekran me drita LED e cila tregon me numra shume te qarte temperaturen e ujit.

Instalohet lehtesisht dhe pa asnje veshtiresi.mini dush ngrohes uji bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Mini dush elektrik per ngrohjen e ujit Tankless Electric Shower.

Material alumini dhe plastik me ngjyre te bardhe

Ky mini ngrohes per ujin tregon temperaturën dixhitale.

Rezistent ndaj temperaturave te larta.

Me dizajn shume elegant edhe praktik.

Merrni uje te nxehte per shume pak minuta.

Bli Online | Bli Mire | Paguaj ne dorezim | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Ngjyra

Lloji

Mini Dush Elektrik

Be the first to review “Tankless Electric Shower | Dush elektrik per ngrohjen e ujit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dush elektrik uje produkt online dyqan taxi

Tankless Electric Shower | Dush elektrik per ngrohjen e ujit