Tableta per pastrimin e lavatrices 12 washing machine cleaner

590 L

Ka stok

Tableta lavatrice per te siguruar pastrim te plote te makines tuaj larese. Pastron filtrin dhe pjeset e brendshme te pajisjes suaj duke perfshire kazanin dhe tubat.

 

KODI: H-9876989933 Kategori: , ,

TABLETA PER PASTRIMIN E LAVATRICES

Tableta per pastrimin e lavatrices me 12 cope.

Detergjenti i mbetur i rrobave, zbutesi i rrobave apo papasterti te ndryshme te veshjeve mund te depozitohen ne lavatrice e me pas te lene shenja dhe njolla ne rrobat tuaja.

Projektuar per te depertuar, tretur dhe hequr mbetjet qe shkaktojne aroma, pastron filtrin dhe pjeset e brendshme te makines larese, duke perfshire kazanin dhe tubat.

I pershtatshem per te gjitha llojet e makinave te lavanderise. Thjesht zbrazni lavatricen, vendosni tableten, lagni dhe kryeni nje cikel te plote pastrimi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Tableta per pastrimin e lavatrices 12 washing machine cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tableta pastruese per lavatrice bli online ne dyqan taxi

Tableta per pastrimin e lavatrices 12 washing machine cleaner