Tabele vizatimi LCD me figura vizatimore per femije

1,390 L

Ka stok

KODI: i2370211150 KATEGORIA:

TABELE VIZATIMI LCD PER FEMIJE

Tabele vizatimi me ekran LCD per femije, ku mund te shkruajne apo vizatojne me laps i cili kur shkruan duket shumengjyresh.

Ekran transparent me buton per fshirje dhe celes per hapjen dhe mbylljen e ekranit.

Perfekte per ti argetuar dhe njekohesisht per te nxitur zhvillimin e njohurive dhe kreativitetin e tyre.

Siperfaqja e shkrimit LCD e ndjeshme ndaj presionit krijon linja me trashesi te ndryshme bazuar ne forcen q e shtyni.

E disponueshme ne ngjyre roze dhe bojeqielli.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tablet

Main Menu

tabele vizatimi lcd ne dyqan taxi

Tabele vizatimi LCD me figura vizatimore per femije