Tabele mesimi me vetengjitje dhe shkumesa

1,490 L

Ka stok

  • Tabele per te shkruajtur me shkumesa
  • Paketimi vjen me 5 shkumesa ne ngjyra te ndryshme
  • Permasa: 90×200 cm
  • Mund te pritet me gershere
KODI: i2371446 Kategori: , ,

TABELE MESIMI ME VETENGJITJE

Tabele mesimi me vetengjitje per te shkruajtur me shkumesa. E lehte per t’u ngjitur, e forte dhe e qendrueshme: thjesht hiqni letren mbeshtetese ne anen e pasme te derrases se zeze dhe ngjiteni ne nje mur te lemuar

Ngjitet si sticker ne mur ose tek dera.

Specifika:
🍓Ideale per te praktikuar shkronjat, numrat apo per vizatime
👉Utilitare per nxenesit e fillores apo parashkollorit
💥Paketimi vjen me 5 shkumesa ne ngjyra te ndryshme
👉Permasa: 90×200 cm
👉Mund te pritet me gershere


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg

Main Menu

tabele mesimi me ngjitje online ne dyqan taxi

Tabele mesimi me vetengjitje dhe shkumesa