Tabele mesimi e palosshme per femije

2,990 L

Ka stok

  • Tabele mesimi
  • Dizajn i palosshem
  • Permasat 102 x 48 x 53 cm
KODI: i2370211184 Kategori: , ,

TABELE MESIMI E PALOSSHME

Tabele mesimi per femije e palosshme dhe e rrotullueshme 360 grade.

Per femijet parashkollor dhe ata qe do fillojne shkollen kjo tabele eshte domosdoshmeri per ta.

Edukative dhe mjaft praktike, sherben edhe si mjet argetimi per ta. Lartesia e kesaj tabele mund te rregullohet nga 65cm-112cm,duke e bere te pershtatshme per femijet nga 3-8 vjec.

Specifika:

  • Tabele mesimi
  • Dizajn i palosshem
  • Permasat 102 x 48 x 53 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tabele mesimi per femije ne dyqan taxi

Tabele mesimi e palosshme per femije