Suplement i Trumzes | Timo Capsule Flora

2,290 L

Ka stok

Vaj esencial i trumzes 100% i paster i marr nga zjerja e po te njejtes bime. Kapsulat Integraflor me vaj esencial te trumzes jane te dobishme per lehtesimin nga sekrecionet bronkiale.

KODI: i-8019359020722 KATEGORIA:

SUPLEMENT I TRUMZES PER SEKRECIONET BRONKIALE

Suplement i Trumzes per sekrecionet Bronkiale

Vaj esencial i trumzes 100% i paster i marr nga zjerja e po te njejtes bime. Kapsulat Integraflor me vaj esencial te trumzes jane te dobishme per lehtesimin nga sekrecionet bronkiale, permiresimin e sistemit tretes dhe eleminimin e gazrave.

Cdo pakete permban 30 kapsula prej 400mg secila.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Suplemente

Be the first to review “Suplement i Trumzes | Timo Capsule Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

timo suplement

Suplement i Trumzes | Timo Capsule Flora