Stola plastike per femije

1,090 L

Ka stok

  • Stola plastike
  • Te lehte per t’u zhvendosur
  • Ngjyra: transparente, transparente ne blu
  • Permasat: 28 x 28 cm
KODI: i230066197 Kategori: ,

STOLA PLASTIKE PER FEMIJE

Stola plastike per femije me siperfaqe dhe skaje super te qarta, te lemuara.

Dizajn kunder rreshqitjes per te shmangur rrezikun e renies duke i lene te sigurt femijet te ulen.

Te pershtatshme si karrige dushi dhe per dhomen e gjumit te femijeve. Duke perdorur akrilik miqesor ndaj mjedisit si lende te pare, ky stol eshte shume i forte dhe ka kapacitet te larte mbajtes.

Specifika:

  • Stola plastike
  • Te lehte per t’u zhvendosur
  • Ngjyra: transparente, transparente ne blu
  • Permasat: 28 x 28 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Stol

Main Menu

stola per femije online ne dyqan taxi

Stola plastike per femije