Stol ules dhe kuti organizuese

2,190 L

Ka stok

KODI: i2370211183 Kategori: ,

STOL ULES DHE KUTI ORGANIZUESE

Stol ules dhe kuti organizuese me hapesire te bollshme ruajtje. E pershtatshme per ruajtjen e rrobave, batanijeve, lodrave per femije dhe sendeve te tjera.

Ndenjese e rehatshme e mbushur me sfungjer elastik te bollshem me qoshe te buta per te shmangur goditjet.

Strukture super e qendrueshme qe mund te mbaje deri ne 660 lbs ne gjendje statike, nuk keni nevoje te shqetesoheni per qendrueshmerine.

Me lekure artificiale PU qe pastrohet lehte dhe me permasat ideale (15″ x 15″), do te jete nje mbajtese kembesh ose ulese portative.

Kapaku hiqet lehtesisht per te zbuluar hapesiren e bollshme per organizimin e rrobave, batanijeve, rrobave, revistave, librave, telekomandave, lodrave, këpucëve dhe shume me teper.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Stol

Main Menu

stol dhe kuti ruajtese ne dyqan taxi

Stol ules dhe kuti organizuese