Stiluesh flokesh me veshje qeramike DSP 20108

1,690 L

Ka stok

  • Modeli DSP 20108
  • Diameter 25 mm
  • 5 nivele ngrohjeje
  • Butoni i ndezjes dhe i fikjes
  • Kordoni 360° pa ngaterrim
KODI: e23702120 Kategori: ,

STILUES FLOKESH DSP 20108

Stilues flokesh me veshje qeramike nga DSP 20108 prodhon temperature nga 160 deri ne 220 grade Celsius, duke i dhene flokeve stilimin e deshiruar shume shpejt.

Krijon me lehtesi kacurrela te buta dhe te lemuara me shkelqim. Ngrohje e shpejte fale 5 nivele te ngrohjes.

Shperndan nxehtesine ne menyre te barabarte fale veshjes prej qeramike duke e bere stilimin me te lehte dhe shpejte.

Specifika:

  • Modeli DSP 20108
  • Diameter 25 mm
  • 5 nivele ngrohjeje
  • Butoni i ndezjes dhe i fikjes
  • Kordoni 360° pa ngaterrim

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mash per Floket

Main Menu

stilues flokesh dsp online ne dyqan taxi

Stiluesh flokesh me veshje qeramike DSP 20108