Stilues flokesh me onde VGR V-597

Ka stok

  • Stilues flokesh
  • Me pese shufra
  • Modeli VGR V-597
  • Permasa: ‎ 34 x 10 x 7 cm
  • Temperature maksimale 220c
KODI: e2370294 Kategori: ,

STILUES FLOKESH ME ONDE VGR V-597

Stilues flokesh nga VGR me material dhe dizajn kunder djegies per onde te dallgezuara qe qendrojne gjate gjithe dites.

Me pese shufra qe mundesojne stilim me te shpejte dhe kursejne me shume kohe.

Teknologji jonike per te mbrojtur floket tuaj, duke i lene ato me shkelqim dhe te shendetshme edhe pas stilimit.

Veshja e re qeramike garanton mbrojtjen e flokeve duke e bere te pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mash per Floket

Main Menu

mashe per floke me onde online ne dyqan taxi

Stilues flokesh me onde VGR V-597