Sticker per dhomen e femijeve me meter mates

990 L

Ka stok

KODI: i23702111239 KATEGORIA:

STICKER PER DHOMEN E FEMIJEVE

Sticker-a per vogelushet tuaj ideal per dhomen e tyre me meter mates.

Mund te masin gjatesine e tyre dhe te kene nje dhome argetuese plot ngjyra te mbushur me figura vizatimore kafshesh.

Memorizoni tek metri mates te gjitha ndryshimet e tyre per cdo muaj. E bere nga materiali PVC, e lehte per t’u vendosur dhe hequr.

Ngjitet lehtesisht ne siperfaqe te lemuara. Permasa matese per femije nga 60 cm deri ne 180 cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

sticker per dhomen e femijeve ne dyqan taxi

Sticker per dhomen e femijeve me meter mates