Sticker mural per festen e Halloween

390 L

Ka stok

KODI: i23702111247 KATEGORIA:

STICKER MURAL PER HALLOWEEN

Sticker mural dekorues per festen e Halloween. Nje set kaq i vecante per ta bere atmosferen edhe me te frikshme nepermjet ketyre gjurmeve te duarve e kembeve te gjakosura.

Perfekte per te dekoruar shtepine tuaj, apo bare- restaurante.

Punon ne siperfaqe te pastra dhe te lemuar si pasqyra, dritare, vaska, mure dhe dyer.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

dekor per halooween ne dyqan taxi

Sticker mural per festen e Halloween