Sticker mural per dhomen e vajzave

690 L

Ka stok

  • Funksionojne me ngjitje
  • Mund te ngjiten ne dollap ose mur
  • Me permasa 50 x 70 cm

STICKER MURAL PER DHOMEN E VAJZAVE

Sticker mural per dhomen e vajzave me figuren e zanes dhe fluturave.

Material eko miqesor me dizajn shume te vecante per vajzat e vogla duke e kthyer dhomen e tyre ne enje vend perrallash.

Menyre e persosur e shpejte dhe e lehte per te transformuar dhe ndricuar nje dhome ne pak minuta.

Specifika:

  • Funksionojne me ngjitje
  • Mund te ngjiten ne dollap ose mur
  • Me permasa 50 x 70 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

sticker mural per femije ne dyqan taxi

Sticker mural per dhomen e vajzave