Sticker mural per dhomen e femijeve me Frozen

790 L

Ka stok

  • Sticker mural
  • Me ngjitese
  • Dizenjo me Frozen
  • Dimensionet: 40×60 cm

STICKER MURAL FROZEN

Sticker mural me personazhin me te dashur te femijeve Frozen. Ideale per dekorimin e dhomave te tyre thjesht duke e ngjitur ne mur.

Ngjitet lehtesisht me ane te ngjitesit ne pjesen e pasme dhe nuk le shenja pas heqjes.

Vendoset ne cdo siperfaqe te sheshte dhe te thate, fantastike per te gjithe vogelushet qe pelqejne personazhet e dashur te Frozen Anen dhe Elsen

Specifika:

  • Sticker mural
  • Me ngjitese
  • Dizenjo me Frozen
  • Dimensionet: 40×60 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

sticker mural frozen online ne dyqan taxi

Sticker mural per dhomen e femijeve me Frozen