Sponge per aplikimin e make up Cosmetic Puff

Ka stok

KODI: i23702111245 Kategori: ,

SPONGE PER APLIKIMIN E MAKE UP

Sponge per perhapjen e njetrajtshme ne aplikimin e make up. Mund te perdoret me fondatine likuide, bb krem, korrektor ose puder pluhur fiksuese make upi.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures, ju ndihmon te krijoni grim perfekt duke perhapur ne menyre perfekte fondatinen.

I bute ne prekje fale materialeve cilesore perberese te pelhures dhe sfungjerit, nuk acaron lekuren.

Madhesia e sfungjerit eshte e pershtatshme per grim te shpejte duke kursyer keshtu kohen.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Produkte kozmetike

Main Menu

sfungjer per perhapjen e makeupit online ne dyqan taxi

Sponge per aplikimin e make up Cosmetic Puff