Sperkates uji me presion multifunksional | Ez Jet Water

1,200 L

Ka stok

Sperkates uji multifunksional me tete gryka te ndryshme, i cili mund te perdoret per pastrimin e makines, kopshtit, shtepise etj.

KODI: 21211117 Kategori: , ,

SPERKATES UJI ME PRESION MULTIFUNKSIONAL

Sperkates uji multifunksional i cili mund te perdoret per pastrimin e makines, kopshtit, shtepise etj.

Pastroni shtepine, makinen, oborrin tuaj dhe ujisni bimet tuaja.

EZ Jet Water Cannon kombinon fuqine e nje sperkatese presioni me komoditetin e nje zorre uji ne nje mjet te vetem shume funksional.

Perfekte per larjen e ulluqeve, dritareve, ambienteve te jashtme te shtepive, makinave,  trotuareve, shkalleve etj.

Sperkates uji me presion Ez Jet Water

Sperkatesi ka disa menyra per sperkatje per te arritur dritare te larta apo cepa te veshtire dhe gjithashtu sperkatje me te bute per ujitjen e bimeve dhe kopshteve.pompe per sperkatje uji bli online ne dyqan taxi

Kjo pajisje me presion te larte eshte ideale per nje game te gjere funksionesh pastrimi brenda dhe perreth shtepise. E pajisur me doreze me kapje te sigurt dhe pa rreshkitje gjate perdorimit.

I pajisur me ene mbajtese per detegjentin, sperkatesi do te perzieje automatikisht ujin me sapunin e lengshem per te lare makinen ne menyre perfekte dhe pa shpenzime te teperta.

Me kontrollues te presionit te ujit dhe tete gryka te ndryshme do tju mundesoje te kaloni nga sperkatje me presion te larte ne sperkatje te bute per bimet delikate.

Ez jet water eshte sperkatesi me presion te larte uji per te hequr papastertite dhe per te marre siperfaqe te paster cdo here.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Sperkates uji me presion multifunksional | Ez Jet Water”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sperkates uji me presion ne shitje online dyqan taxi

Sperkates uji me presion multifunksional | Ez Jet Water