Solucion pastrues per muret Wall Repair Cream

890 L

Ka stok

KODI: i-898989892 Kategori: , ,

SOLUCION PASTRUES PER MURET

Solucion pastrues per muret nga njollat, vizatimet apo shenjat e lengjeve.

Nje krem praktik per pastrimin e mureve per te hequr nga muri, shkrimet, vizatimet dhe ngjyrat apo papasterti te tjera.

Eshte plotesisht i sigurt per t’u perdorur, pasi perberesit nuk janë te demshem, gerryes dhe nuk permbajne formaldehid.

Mund te perdoret direkt nga tubi dhe te lyhet siperfaqja me vetem nje levizje. Perdoreni ate per te riparuar cdo vrime ose carje në mur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Solucione

Ngjyra

Be the first to review “Solucion pastrues per muret Wall Repair Cream”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem pastrues per muret blerje online ne dyqan taxi

Solucion pastrues per muret Wall Repair Cream