Smartwatch N8 Ultra Plus

3,290 L

Ka stok

 • Monitorimi i oksigjenit ne gjak
 • IP68 i papershkueshem nga uji
 • Aplikacioni Wearfit OS
 • Sistemi: android5.0+ / iOS10. 0 +
KODI: i232300042 Kategori: ,

SMARTWATCH N8 ULTRA PLUS

Ore inteligjente 49mm N8 Seri Ultra Plus smartwatch, me dizajn unisex.

Dizajn me tre butona dhe ekran 2.02 inch te lakuar 2.5D.

Pajisur me nje altoparlant dhe mikrofon qe ju lejon te beni thirrje direkt nga ora.

Bateri e rikarikueshme me kapacitet 380 mAh, karikim universal me vale wireless.

Specifika:

 • Monitorimi i oksigjenit ne gjak
 • IP68 i papershkueshem nga uji
 • Aplikacioni Wearfit OS
 • Sistemi: android5.0+ / iOS10. 0 +
 • Perdorimi normal 2-5 dite
 • Kapaciteti i baterise 380 mAh
 • Madhesia e ekranit 2.02 inch
 • Dimensioni 49*41*13mm
 • Bluetooth V5.0

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

smartwatch n8 ultra plus online ne dyqan taxi

Smartwatch N8 Ultra Plus