Smartwatch Amazfit Bip U | Ore smart ne shitje

7,290 L

Ka stok

KODI: smartwatch-amazfit-bip-u Kategori: ,

SMARTWATCH AMAZFIT BIP U NE SHITJE

Smartwatch Amazfit me matje te drejtperdrejte te pulsit te dores, numerimin e kalorive te djegura, lidhje permes Bluetooth me pajisjet tuaja.

Luani muzike, beni kerkime nga telefoni i pajtueshem me iOS dhe Android. Kjo ore ka te perfshira funksionet normale te ores si data, kronometri, ora me zile, ndricimi dhe kalendari.

Smartwatch Amazfit ne shitje

Luajtesi i muzikes ju jep mundesine per te kontrolluar muziken tuaj pa pasur nevoje te merrni telefonin tuaj nga xhepi ose canta.  Jetegjatesia e baterise se ores inteligjente me perdorim normal do te jete rreth 216 ore.

Amazfit Bip U eshte rezistent ndaj ujit deri ne 50 m.

Ora mbrohet nga xhami Gorilla glass. Ndersa materiali i rripit te ores eshte prej silikoni rezistent.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Smartwatch Amazfit Bip U | Ore smart ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch amazfit bip u blerje online ne dyqan taxi

Smartwatch Amazfit Bip U | Ore smart ne shitje