Smart Watch G63L Full Screen

3,000 L

Ka stok

KODI: Smart Watch G63L Full Screen Kategori: , ,

SMART WATCH G36L FULL SCREEN

Rrip universal 42 mm-44 mm, opsional me shumë ngjyra.

Ekran i madh 1.75 pa kënde apo kornizë, rezolucion 320 * 385. Mbështetje per thirrje telefonike me ane te Bluetooth.

Model i papërshkueshem nga uji. Me memorie te integruar  32MB + ROM 32MB

Monitorimi shëndetësor i rrahjeve të zemrës / presionit të gjakut / oksigjenit të gjakut / Matja e temperaturës së trupit, kujtesë ulur, monitorim i gjumit Kujtesë inteligjente, ID e telefonuesit / kujtesë,  (SMS / QQ / wechat / Skype / Facebook / WhatsApp)

Funksione të tjera

Modaliteti i energjisë së ulët, kundër humbjes, levizni doren për të bere fotografi, kontroll muzikor, kronometër, orë me zile, kalendar, kalkulator etj.g63l smart watch 1.75 inch dyqan taxi

Mbeshtet gjuhet  anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht , Portugeze, Italiane, Ruse, Polonisht, Turqisht, Arabisht, Tailandeze, Hebraisht, Japoneze dhe Kineze.

Mbështet IOS 10.0 ose më lart (Apple 5S) dhe Android 4.4 ose më lart

Sistemi IOS mund të shkarkohet nga App Store, dhe sistemi Android mund të hapë kodin QR në manual për ta shkarkuar dhe përdorur.

Be the first to review “Smart Watch G63L Full Screen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart g63l new dyqan taxi

Smart Watch G63L Full Screen