Smart Tv Box X96Q Max Android 10 | 64 GB

6,900 L

Ka stok

Smart tv box X96Q Max

Lidhje Wi-Fi me dy banda

Operon me sistem Android 10.0

Ofron pamje te qarta dhe kualitet HD

KODI: Tv-Box-X96Q-Max-64GB Kategori: ,

SMART TV BOX X96Q MAX 64 GB

Smart Tv Box TV X96Q Max permban nje procesor te ri te fuqishem Allwinner H616 Quad-core, Android 10 OS dhe 4 GB RAM/ 64 ROM qe e ben pajisjen ideale per shtepine tuaj.

Tani mund te shijoni serite dhe filmat tuaj te preferuar kudo qe te jeni, te luani lojerat ne menyren me spektakolare nga  Google Play. Modeli me i kompletuar qe ofron pamje me nje cilesi te rezolucionit 4K.

Modeli me i fuqishem i momentit | X96Q MAX

Projektuar me berthama ARM Cortex-A53 dhe  GPU ARM Mali-G31MP2, eshte nje kombinim perfekt i cili ka gjithashtu 4 GB RAM dhe 64 GB kapacitet ruajtje.

Ka lidhje Wi-Fi me dy banda me antene te brendshme, e cila ju krijon lehtesi ne lidhjen e internetit pa fisha.

Gjithashtu ka 3 porta USB 2.0, një lidhes rrjeti , fole analoge audio dhe video, ndërfaqe dixhitale SPDIF audio dhe një porte video HDMI 2.0a.  Perfshin nje telekomande qe te mund të kontrolloni gjithçka me lehte.

Ofron shikim me rezolucion të larte dhe luajtje te rrjedhshme te videos, keshtu nuk keni pse te shqetesoheni me per nderprerjen e videos.

Specifika

 • Modeli: X96Q MAX H616smart tv box blerje online dyqan taxi
 • Sistemi operativ: Android 10 (Q)
 • Aplikacione të përputhshme:
 • Transmetimi i videos: Netflix, Youtube etj
 • App Store: Po
 • RAM: 4GB
 • ROM: 64 GB
 • Pasqyrimi: Miracast dhe DLNA
 • Bluetooth: 5.0
 • Formatet e dekoderit të videos: VP9 Profile 2, H.265 Main10, H.264 BP / MP / HP, H.263 BP, AVS2-P2, MPEG 1/2/4, AVS +, AVS, WMV9, VC-1 SP / MP / AP, VP8, Xvid, Sorenson Spark, MJPEG, JPEG
 • Formatet audio: MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, OGG
 • Formatet e imazhit: HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF
 • Portet: HDMI 2.0a, 3x USB 2.0, karta TF, RJ45, optike, AV, DC 5V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Smart Tv Box X96Q Max Android 10 | 64 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

X96Q max smart tv box android 10 online ne dyqan taxi

Smart Tv Box X96Q Max Android 10 | 64 GB