Smart Google TV Stick 4K Realme Version global

6,890 L

Ka stok

KODI: i220010 Kategori: ,

SMART GOOGLE TV STICK 4K

Smart Google Tv stick 4K ne version global i pershtatshem per shume modele smart tv. Madhesia mini e Realme Smart TV Stick e ben akoma me praktik, duke e vendosur ne pjesen e pasme te televizorit pa zene hapesira.

Realme Smart TV Stick permban procesor te fuqishem me kater berthama ARM Cortex-A35 dhe 2 GB RAM per nje pervoje superiore funksionimi.

TV Stick ka cilesi te larte fotografie qe suporton daljen deri ne 4K dhe lidhje te avancuar pa ngecje te imazhit dhe qartesi te larte pamje. Jo vetem kaq por ka te integruar shume platforma argetimi duke perfshire youtube, netflix, spotify, prime video etj per nje eksperience argetuese.

Google Assistant inteligjent per te vendosur rikujtues,  kontrolloni parashikimin e motit dhe nderveproni me televizorin tuaj inteligjent.

Specifika:

  • Android tv stick
  • Smart google asisst
  • Format pamje 4K
  • Lidhje e shumefishte Wi-Fi / Bluetooth 5.0 / HDMI 2.1.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Be the first to review “Smart Google TV Stick 4K Realme Version global”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

realme google tv stick online ne dyqan taxi

Smart Google TV Stick 4K Realme Version global