Mi TV Stick | Xiaomi Android TV 1 GB RAM 8 GB ROM

5,500 L

Ka stok

 • Mundësuar nga procesori quad-core Amlogic S905.
 • Rezolucioni i ekranit: 2K FHD dhe HDR.
 • 1 GB RAM dhe 8 GB hapësirë ​​të brendshme.
 • Mbështetni Wi-Fi me bandë të dyfishtë.
 • Siguroni një ndërfaqe standarde HDMI 2.0.
 • Sistemi Android TV 9.0.
 • Vjen me kontrolluesin e zërit Bluetooth.
 • Aplikacionet: Google Play, Netflix, YouTube, video Prime dhe më shumë.

MI TV STICK | XIAOMI ANDROID TV

Përjetoni një trajtim vizual si kurrë më parë me Mi TV me sistem Android TV 9.0 të ri, Mi TV Stick i cili punon me pothuajse çdo TV. Shijoni pamjen më të mirë pasi Mi TV Stick ju jep një përvojë te paharrueshme me performance te larte. Shijoni filmat tuaj te preferuar me familjen tuaj si asnjehere me pare.

Xiaomi Android Tv 1 GB RAM 8 GB ROM

Mi TV Stick sjell për ju përmbajtje nga të gjitha argëtimet kryesore OTT, si Netflix, Disney + Hotstar, Prime Video & 5000+ Aplikacione. Nuk është vetëm i dizajnuar për transmetim por edhe për të shijuar lojërat e ndryshme.

Xiaomi Mi TV Stick FHD global është instaluar paraprakisht me sistemin Android TV 9.0, i cili mund të nxjerrë direkt përmbajtje 2K HDR dhe të mbështesë dekodimin e dyfishtë Dolby dhe DTS HD.

Ka nje dizajn portabel, elegant, pa kabëll, i lehtë për t’u perdorur.Mi TV Stick është mundësuar nga procesori quad-core Amlogic S905 i shoqëruar me 1 GB RAM dhe 8 GB hapësirë ​​të brendshme. Ai mbështet Wi-Fi me bandë të dyfishtë.Xiaomi Mi TV Stick përmban ndërfaqen HDMI 2.0, e përdorur kryesisht për transmetimin e audios dhe videos.

Mund të transmetoni video nga celularët, tabletët dhe pajisjet e tjera në ekranin e televizorit kur lidheni me WIFI.

Instaloni paraprakisht Netflix dhe videon kryesore, një buton hyrje të shpejtë. Me Google Play Store, aplikacionet që ju pëlqen, nga koha e shfaqjes në YouTube, mijëra lojëra.

Suporton Google Assistant mjafton te shtypni butonin e mikrofonit në telekomandën tuaj për të hyrë shpejt në argëtim dhe për të marrë përgjigje.

Specifikat:xaiomi mi tv stick bli online ne dyqan taxi
 • 1 GB RAM.
 • 8 GB hapësirë ruajtëse.
 • Procesor quad-core Cortex-A53 me GPU Mali-450.
 • Dalja 1080p.
 • Bluetooth 4.2.
 • “Asistenti i Google”.
 • Telekomanda Bluetooth me butonin e Asistentit zanor dhe butonat e dedikuar Netflix dhe Amazon Prime Video.
 • Mbështetje për Dolby Audio dhe DTS Surround Sound.
 • Wi-Fi me dy banda.
 • Portat – HDMI (1), Porta Mikro USB (1).

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregetare me e madhe Online

Detaje Produkti

Ngjyra

Be the first to review “Mi TV Stick | Xiaomi Android TV 1 GB RAM 8 GB ROM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xiaomi Android Tv 1 GB RAM 8 GB ROM bli online ne dyqan taxi

Mi TV Stick | Xiaomi Android TV 1 GB RAM 8 GB ROM