SoundBar Tv Redmi | Altoparlant per Tv

7,900 L

Ka stok

Soundbar Xiaomi Redmi TV do t’ju jape audion qe ju nevojitet kur shikoni filmin tuaj te preferuar ose kur degjoni muzike ne televizor, duke krijuar atmosfere kinemaje me tinguj 3D ne shtepine tuaj.

KODI: i21721628 Kategori: ,

SOUNDBAR TV REDMI | ALTOPARLANT PER TV

Soundbar Tv Redmi – pajisje audio shtese per TV ose qendren tuaj multimediale ne dhomen e ndenjes.

Me fuqi 30W , pamje elegant dhe minimaliste, Bluetooth wireless 5.0 dhe shume karakteristika te tjera qe e bejne perfekt per ambientet tuaja.

Siguron cilesi me te mire te zerit te televizorit tuaj.

Paneli i pasme i soundbarit ka vrima te vecanta per vida. Ato jane te dizajnuara per te montuar ate ne mur.

Model i thjeshte ne pamje, njesi tingulli me frekuenca te plota 45 x 80 mm, vetëm për tinguj realë dhe të këndshëm.

Lidhje e lehte me AUX S / PDIF ,  Bluetooth 5.0 wireless ju mundeson kinemane ne shtepine tuaj.

Soundbar per Tv Xiaomi Redmi

Soundbar Xiaomi Redmi TV do t’ju jape audion qe ju nevojitet kur shikoni filmin tuaj te preferuar ose kur degjoni muzike ne televizorin tuaj.

Ju lejon te perqendroheni plotesisht ne permbajtjen qe po shikoni dhe te krijoni nje atmosfere kinemaje me tinguj 3D ne shtepine tuaj.

Pajisja pershtatet ne menyre te persosur ne cdo dhome per shkak te montimit ne mur dhe dizajnit minimalist.

Altoparlanti Xiaomi mund te lidhet si me Bluetooth ashtu edhe me kabllo. Diapazoni i lidhjes pa fisha eshte 10 metra, i mjaftueshem per perdorim te rehatshem.

Xiaomi Redmi TV Soundbar | Specifika

  • Materiali: ABS, Metal
  • Fuqia: 30W
  • Lidhje: Bluetooth 5.0 / SPDIF / AUX
  • Përgjigja e frekuencës: 80Hz-20kHz
  • Impedanca: 4Ω
  • Përmasat: 780 x 64 x 63 mm
  • Pesha: 1.5 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1.5 kg
Lloji

altoporlant

Be the first to review “SoundBar Tv Redmi | Altoparlant per Tv”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

soundbar xiaomi per tv ne shitje online dyqan taxi

SoundBar Tv Redmi | Altoparlant per Tv