Smart Bracelet M5 – Ore e zgjuar – Ne Shitje Online

990 L2,490 L (-60%)

S’ka stok

  • Ju jep mundesine te beni telefonata dhe te degjoni muzike.
  • Vihet ne funksion nepermjet prekjes.
  • Monitoron cdo levizjen tuajen dhe shenon cdo informacion te dobishem.
  • Shume e lehte ne dore dhe praktike.
  • Ngjyre e zeze.

ORA INTELIGJENTE – SMART BRACELET M5

Keni nevoje per nje paisje e cila ju kujton se cfare duhet te beni si edhe ju kontrollon cdo levizje dhe memorizon cdo gje dhe me shume se sa vet ju. Nese nuk deshironi qe koha juaj te shkoje dem apo te mos beni menazhimin e duhur per veten tuaj, ora inteligjente Smart Bracelet M5 eshte fantastike per kete pjese

ORE E ZGJUAR – SMART WATCH M5 

Smart Bracelet M5 jane te nje cilesie jashtezakonisht te larte. Me te ju mund te kontrolloni cdo levizjen tuaj dhe te mbani mend cdo gje qe keni shenuar ne axhenden tuaj te dites.

Pasi ajo ju jep mundesi t’u pergjigjeni telefonatave te ndryshme, pa qene e nevojshme te perdorni celularin tuaj te cilin ne levizje nuk mund ta perdorni me shume lehtesi. Ora luan cdo muzike qe ju deshironi te degjoni ne momentet tuaja dhe prodhon nje cilesi te qarte dhe te paster te zerit.

Mjafton qe ju ta prekni me gisht dhe ajo do te filloje te punoje ne ate opsion qe ju i keni treguar me prekjen tuaj.

Kjo ore qe te marri nje karikim te plote ka nevoje te karikohet 2 ore ne menyre qe te kete jetgjatesi me te madhe sherbimi.

Tensioni i nevojshme per karikim eshte 5V dhe Fuqia 1A-2.1A.

BYZYLYK INTELIGJENTE

ore inteligjente m5 smart bracelet bli onlineOra eshte nje shenues shume i mire persa i perket cdo rezultati apo arritje qe ju beni per stervitjen fizike tuajen. Ajo shenon numrin e hapave, rrahjeve te zemres etj. Por jo vetem kaq ajo sherben edhe si analizues shume i mire i gjumit tuaj, si alarm,mban shenime informacionet me te nevojshme per ju dhe ua kujton ato etj.

Ajo eshte nje monotorim shume i mire i shendetit.

Ekran HD i lehte per t’u vene ne funksion nepermjet prekjes edhe per t’u lexuar nga ju. Ekrani ka nje madhesi prej 0.96 inc.

Krijon lidhje me Bluetooth 4.0 dhe eshte i pajtueshëm me sistemet Android 5.0 dhe sistemet iOS 9.0.

Porosit Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ore

Ngjyra

Be the first to review “Smart Bracelet M5 – Ore e zgjuar – Ne Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente m5 smart bracelet bli online

Smart Bracelet M5 - Ore e zgjuar - Ne Shitje Online

990 L2,490 L (-60%)