Smart band Watch M3 | Heart Rate | Mates tensioni

1,490 L

S’ka stok

Dizajn kompakt, ne mode dhe te rehatshme per t'u veshur
Ekran te kualitetit te larte OLED 0.96 inch
Ndjeshmeri e larte me prekje
Bluetooth 4.0 chipset, e pershtatshme sistemet iOS dhe Android
Bateri e rikarikueshme li-polymer e integruar, koha e gjate e pritjes
Funksioni: Numerimi i hapave, llogaritja e distances, monitorimi i rrahjeve te zemres, monitorimi i gjumit, kujtimi i thirrjes, mates i tensionit,ora me alarm etj.
IP67 kundra ujit

KODI: SmartaBand M3 Kategori: , Etiketime: , ,

SMARTBAND M3 HEART RATE

Smart band M3 | Mates pulsi & Tensioni | Fitness Tracker | Wristband Watch | Price ne DyqanTaxi

M3 eshte produkti me trendi i momentit me fitness tracker, lexues i rrahjeve te zemres dhe mates tensioni. Te gjitha keto ne nje smartband. Shume smartband edhe me te shtrenja nuk i kane keto opsione.

Smart Band Watch M3 | Best Specs

Smart Band m3 bracelet Dyqan Taxi Health tracker Watch

 • SmartBand me dizajn kompakt, ne mode dhe te rehatshme per t’u veshur
 • Ekran te kualitetit te larte OLED 0.96 inch
 • Ndjeshmeri e larte me prekje
 • Bluetooth 4.0 chipset, e pershtatshme sistemet iOS dhe Android
 • Bateri e rikarikueshme li-polymer e integruar, koha e gjate e pritjes
 • Funksioni: Numerimi i hapave, llogaritja e distances, monitorimi i rrahjeve te zemres, monitorimi i gjumit, kujtimi i thirrjes, mates i tensionit,ora me alarm etj.
 • IP67 kundra ujit

Smart band M3 | Smart Wristband | Best Price

Specifikat
 • Kapaciteti i baterise: 90mAh
 • Koha gjate pritje: 20 dite
 • Voltazh: 5V
 • Material: Plastik + ABS
 • Rripi: TPU
 • Ekran: 0.96 inch OLED
 • Bluetooth version: 4.0 (Android dhe iOS)
 • Kundrra ujit: IP67 rating
 • Sensor: Konsumi i ulet i energjise, Sensor i pershpejtuar
 • Nderfaqja e karikimit: USB type
Paketimi Perfshin:
 • 1 x Smart band Watch M3 – Heart Rate Sensor
 • 1 x USB Kabell
 • 1 x Manual Perdorimi

Pasi ta keni karikuar pajisjen instaloni ne PlayStore ose Appstore aplikacionin Yoho Sports.
Keshtu ju do te monitoroni aktivitetin tuaj fizik. Qendroni te informuar per cdo kalori qe digjni dhe distancat qe u kryeni. Mates pulsi dhe shume programe te tjera monitoruese per shendetin tuaj.


SmartBand ne cmim te lire  Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim BEST PRICE!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartBand

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Bledar Duka

  Shume e mire

Main Menu

wristband xiaomi mi sports Fitness Tracker Smartband m3 smart band mates pulsi watch best price

Smart band Watch M3 | Heart Rate | Mates tensioni

1,490 L