Smart Android Tv Box T95 Mini 16GB

3,290 L

Ka stok

KODI: I-72121228 Kategori: ,

SMART ANDROID TV BOX T95 MINI 16GB

T95 MINI Android TV Box suporton dekodimin dhe luajtjen e pothuajse të gjitha formateve te njohura audio dhe video, per te shijuar video 6K HD.

Luani lojera android ne nje ekran te madh 6K dhe shijoni nje pervojë me cilësi me te lartë pamje. Thjesht lidheni me HDTV dhe filloni te transmetoni ne minuta.

Me nje procesor ultra te shpejte Wi-Fi per performance te larte dhe te shpejte.

Android Box T95 ofron memorie 2/16gb per te shkarkuar aplikacionet qe deshironi. Vjen me WiFi te integruar 2.4G dhe suporton LAN Ethernet 10/100M.

Karakteristika

  • Ngjyra: e bardhë
  • Materiali: plastike
  • Android 10.0
  • Permasa: 9.2 x 9.2 x 2.1CM
  • Suporton deri ne 100M Ethernet, 2.4GHz Wifi

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Memorja

16GB

Be the first to review “Smart Android Tv Box T95 Mini 16GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

android tv box t95 blerje online ne dyqan taxi

Smart Android Tv Box T95 Mini 16GB