Filxhan sites per miellin Baking Sifter

490 L

Ka stok

  • Site mielli
  • Material: celik inoks
  • Ngjyra: silver
  • Diametri: 10.3 cm
  • Permasa: 15.5 x 9.5 cm
KODI: i2371031 Kategori: , ETIKETIMI:

FILXHAN SITES MIELLI

Ky filxhan sites mielli eshte aksesor i domosdoshem per kuzhinen tuaj.

Sita ka formen e nje filxhani , me doreze duke e bere sa me komod perdorimin.

Mjafton te shtypni dorezen e sites dhe mekanizmat levizes brenda gotes do te kryejne funksionin e sitjes, pa pasur nevoje qe ta tundni.

Sita sherben per te situr miellin, kakaon, sheqerin pluhur, etj. Eshte e shkallezuar per t’ua lehtesuar sa me shume procesin e gatimit.

Sita eshte material celiku inoks qe nuk ndryshket. Shume e lehte per t’u pastruar.

Specifika:

  • Material: celik inoks
  • Ngjyra: silver
  • Diametri: 10.3 cm
  • Parametrat: 15.5 x 9.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Site mielli

Main Menu

site mielli online ne dyqan taxi

Filxhan sites per miellin Baking Sifter