Sistemuese per rrobat

1,790 L

Ka stok

  • Madhësia: 21cm * 29, raft i vogël rreth 29 * 15cm
  • raft i madh rreth 29 * 29cm
  • Materiali: plastike cilesore.
  • Pesha: rreth 845-1285g
  • Material rezistent.
KODI: i-2012007 KATEGORIA:

SISTEMUESE PER RROBAT

Mbajtese per rrobat me material te trashë PP dhe me montim te lehtë.

Palosja e thjeshtë, përdorimi i hapësirës vertikale, arritja e niveleve të shumëfishta, për çanta, këpucë, rroba, etj.

Mbani dollapin tuaj të pastër dhe te rregullt ne cdo moment. Pasi te vendosni sistemuesen cdo mengjes do te jete me i lehte per te gjetur rrobat te cilat deshironi te vishni.

Materiali: plastike cilesore. Pesha: rreth 845-1285g

Material rezistent. Ju kursen hapsire dhe kohe.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Sistemuese per rrobat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu