Sistem ujites per kopshtin e shtepis | Garden drip nozzle

1,200 L

Ka stok

 • Emri i markës: OEM.
 • Numri i modelit: NC-H221.
 • Materiali: Plastike: PP + ABS.
 • Madhësia e kutisë: 19 * 19 * 7 cm.
 • Gjatësia: 10m, 15m, 20m.
 • Lloji i spërkatës: Me pika.
 • Pesha: 0,17 kg.
 • Diametri i brendshëm: 4 mm.
 • Ujitja automatike e kopeshtit.
KODI: 6952197261815 Kategori: ,

SISTEM UJITES PER KOPSHTIN E SHTEPIS SUAJ

Nuk ka nevojë të ujitni kopshtin tuaj veçmas dhe t’ju marre kohe te panevojshme. Thjesht instaloni këtë sistem dhe ndizni rubinetin tuaj, ai do të rrjedhë ujë ne perimet apo frutat tuaja automatikisht dhe nuk keni pse të shqetësoheni nese jeni ne shtepi apo jo. Koka e emetuesit mund të rregullohet, duke lejuar që çdo pjese të përgatitet për të marrë uje  të personalizuar sipas nevojave të saj precize.

SISTEM UJITES GARDEN DRIP NOZZLE 

Ideale për çatitë, oborret e shtëpive, serrat, kopshtet, lëndinat, etj. Sistemi i pastrimit të pikave tE perimeve mund të zvogëlojë përdorimin e ujit deri në 70% në krahasim me ujitjen manuale. Një sistem i saktë ujitje që jep sasinë e duhur të ujit ngadalë dhe me saktësi aty ku bima ka nevojë për të, në zonën e rrënjës.

Specifikat:
 • Emri i markës: OEM.
 • Numri i modelit: NC-H221.
 • Materiali: Plastike: PP + ABS.
 • Madhësia e kutisë: 19 * 19 * 7 cm.
 • Gjatësia: 10m, 15m, 20m.
 • Lloji i spërkatës: Me pika.
 • Pesha: 0,17 kg.
 • Diametri i brendshëm: 4 mm.
 • Ujitja automatike e kopeshtit.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Sistem ujites per kopshtin e shtepis | Garden drip nozzle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sistem ujites per kopeshtin tuaj bli online dyqan taxi

Sistem ujites per kopshtin e shtepis | Garden drip nozzle