Sistem audio dixhital | Altoparlant me mikrofon

13,500 L

Ka stok

KODI: i-2120758 Kategori: ,

SISTEM AUDIO DIXHITAL | ALTOPARLANT ME MIKROFON

Sistem audio dixhital me mikrofon dhe telekomande, i persosur per te bere nje feste kudo qe deshironi.

Lidheni ate me cdo pajisje qe mundeson Bluetooth per te degjuar muziken tuaj te preferuar.

Me ndricim  shumengjyresh te dritave do ta ktheje oborrin ne nje ambient festiv ne pak kohe.

I pajisur me doreze dhe rrota per ta bere me te lehte transportin e tij.

Karakteristika

  • Fuqia e altoparlantëve: 30W.
  • Input AC: 100-240V 50 / 60Hz
  • Fuqia P.M.P.O: 1800W
  • Bateri e integruar: 12V.
  • Pesha: 5,5 KG
  • Madhësia: 38 x 32 x 57 cm.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Sistem audio dixhital | Altoparlant me mikrofon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sistem audio per karaoke ne shitje online ne dyqan taxi

Sistem audio dixhital | Altoparlant me mikrofon