Silikon magnetik kunder gerrhitjes Snore noseclip

490 L

Ka stok

Pajisje kunder gerrhitjes bere nga silikon i bute ne menyre qe te merrni rrjedhjen maksimale te ajrit dhe te ndaloni frymemarrjen permes gojes, gje e cila shkakton zhurmat bezdisese te gerrhitjes gjate gjumit.

KODI: s-98888 Kategori: ,

SILIKON MAGNETIK KUNDER GERRHITJES

Kapesja magnetike e hundes eshte bere nga silikoni super i bute, i cili eshte shume komod per t’u mbajtur gjate nates.

Projektuar shkencerisht per te maksimizuar rrjedhen e ajrit per te permiresuar frymemarrjen dhe per te eliminuar tingujt e gerhitjes.

Anti snoring jo vetem qe ndihmon ne parandalimin e gerhitjes, por gjithashtu zmadhon vrimat e hundes, duke reduktuar keshtu rezistencen e rrugeve te frymemarrjes dhe duke permiresuar frymemarrjen gjate nje ftohjeje.

Pajisja kunder gerhitjes mund te perdoret gjithashtu per nje sere kushtesh fizike, ecje, vrapim dhe aktivitete te tjera.

Te dizajnuara ne menyre ergonomike per t’iu pershtatur hundes sic duhet, duke ju bere te ndiheni rehat kur flini.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Anti Snoring

Ngjyra

Be the first to review “Silikon magnetik kunder gerrhitjes Snore noseclip”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje kundra gerrhitjes shitje online ne dyqan taxi

Silikon magnetik kunder gerrhitjes Snore noseclip