Shtypes Hudhre, Rosmarino, inox

690 L

Ka stok

20158

KODI: 3830073441267 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Shtypes hudhre

Shtypes hudhre Rosmarino prej inox

  • Një pajisje e dobishme kuzhine që do ju mundesoje shtypjen e hudhres shpejt dhe pa mundim
  • Bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë
  • Doreza me perberje silikoni për kontroll më të mirë
  • Lehtë për tu pastruar edhe ne pjatalarëse
  • Dimensione: 17 x 6,5 cm
  • Kodi: VP0645

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Shtypes Hudhre, Rosmarino, inox”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtypes Hudhre, Rosmarino, inox