Shtydhese frutash DSP KJ-3022 | Rendiment i larte

12,000 L

Ka stok

  • Ideale per lengje te shijshme
  • Me shume vitamina dhe vlera ushqyese
  • Me nje motore te fuqishem qe nuk konsumon me shume se 150W
  • Permasa kompakte dhe peshe e lehte
  • Cilesi e garantuar

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ-3022

Shtrydhese Frutash DSP KJ-302 per ruajtjen e me shume vitaminave dhe antioksidante me nje rendiment te larte. Kjo shtrydhese eshte e perbere nga materiali i celikut – inoks edhe ka ne perberjen e saj nje kupe qelqi e cila mban lengjet pasi ju vendsoni ne kete shtrydhese frutat tuaj te preferuar.

SHTRYDHESE ME RENDIMENT TE LARTE

  • Me nje shpejtesi energjie 150W, Low e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz
  • Perbere nga materiali i celikut – inoks
  • Ka nje kup qelqi
  • Perpunon te gjithe lengun e frutave
  • Pastrohet lehtesisht edhe eshte shume praktike

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtydhese frutash DSP KJ-3022 | Rendiment i larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtydhese frutash DSP KJ-3022 Rendiment i larte dyqan taxi

Shtydhese frutash DSP KJ-3022 | Rendiment i larte

WhatsApp chat