Shtrydhese portokalli manuale | Juice squeezer

1,190 L

Ka stok

 • Shtrydhese manuale per portokall.
 • Eshte shume e lehte ne perdorim.
 • Perdoret per fruta te buta.
 • Praktike dhe nuk ju ze vend.
 • Pastrohet lehtesisht.
KODI: juice-squeezer-portokall Kategori: , , ,

SHTRYDHESE PORTOKALLI MANUALE JUICE SQUEEZER

Shtrydhese portokalli manuale, me nje material cilesore dhe rezistent per te perfituar leng portokalli te fresket ne cdo moment te dites suaj. Jepini femijeve tuaj dhe te afermeve kenaqesine e duhur.

SHTRYDHESE PER PORTOKALLIN

Bërë me aliazh te cilesise se larte industrial alumini dhe veshje jo toksike, është i sigurt dhe i besueshëm, gjithashtu edhe praktik.Me anë të këtij shtrydhësi manual, ju mund të pini limonadë, leng portokalli te fresket në vetëm disa sekonda, pa ju munduar aspak.Ky produkt është vetëm fruta te buta si limoni apo portokalli pasi nuk mund të përdoret për shtypje te fuqishme.

Praktik dhe cilesor, Mjafton t’a lani me uje te bollshem direkt pas perdorimit.

Specifikat:shtrydhese portokalli dyqan taxi
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Dizajn praktik dhe kompakt.
 • E sigurt ne perdorim dhe praktike.
 • Materiali: Aliazh alumini.
 • Ngjyra: Argjend.
 • Madhësia: 22 x 10.8 x 11.9 cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese portokalli manuale | Juice squeezer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese manuale per portokall

Shtrydhese portokalli manuale | Juice squeezer