Shtrydhese mini per agrume 160W DSP KJ1051

4,490 L

Ka stok

KODI: e23005 Kategori: ,

SHTRYDHESE MINI PER AGRUME

Shtrydhese frutash agrumesh e perimesh e bere nga silikoni ushqimor, i cili eshte i sigurt dhe jo toksik. Mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Krijuar per te shtrydhur frutat dhe agrumet duke marre lengun maksimal nga to. Bere nga material abs i cilesise se larte, i cili eshte i qendrueshem per perdorim afatgjate.

Pjeset jane te shkeputshme per perdorim dhe pastrim me te lehte.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 160 W
  • Material i brendshem prej celiku inox
  • Filter plastik i rregullueshem
  • Gryke celiku inox
  • Pjese te shkëputshme per perdorim dhe pastrim te lehte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese mini per agrume 160W DSP KJ1051”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini shtrydhese qitroje online ne dyqan taxi

Shtrydhese mini per agrume 160W DSP KJ1051