Shtrydhese frutash multifunksionale NS-1678

Ka stok

  • Shtrydhese frutash
  • Model NS-1678
  • Fuqi 1200W
  • 3 gota per shtrydhje, grirese, smothie
KODI: e23702109 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH NS-1678

Ushqehuni shendetshem dhe merrni lengje frutash te fresketa dhe plot vitamina me kete shtrydhese multifunksionale.

Vjen me 3 gota te pershtatshme per shtrydhje, grirese, smoothie.

Ky blender dhe krijues smoothie shumefunksional perfshin pajisje shtese per bluarjen e arrave, erezave dhe kafese, si dhe tehe te forta therrmuese te akullit per te bere smoothie te shijshme, milkshake te shendetshme etj.

Specifika:

  • Shtrydhese frutash
  • Model NS-1678
  • Fuqi 1200W
  • 3 gota per shtrydhje, grirese, smothie

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Main Menu

shtrydhese frutash shumefunksionale nutri fust ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash multifunksionale NS-1678