Shtrydhese Frutash Elektrike First Austria | Jumbo

5,490 L

Ka stok

 Krijoni nje jetese te shendetshme me kete shrydhese. Eshte pajsija ideale per te nisur diten me nje gote leng. 

Specifikat

 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA-5207 Jumbo
 • Shtrydhese per frutat dhe perimet
 • Kapacteti: 0.5L
 • 2 nivele shpejtesie
 • Kontenjeri: 1.5l
 • Fuqia: 700W

Dyqan Taxi | Dyqani online prane jush ne cdo kohe!

KODI: shtrydhese-first-austria-fa-5207-jumbo Kategori: , ,

SHTRYDHESE FIRST AUSTRIA JUMBO FA 5207

Shtrydhese Frutash Elektrike First Austria Jumbo

Shtrydhese frutash e cila ofron me te miren per shendetin tuaj. Ruan te gjitha vlerat ushquese dhe ju sherben lenge te fresket frutash cdo here. Pergatisni smoothie dhe miksime te ndryshme frutash per femijet tuaj. Motorri i saj u fuqishem kujdeset qe t’ju ofroje cdo vitamine qe frutat dhe perimet mbajne. Krijoni nje jetese te shendetshme me kete shrydhese. Eshte pajsija ideale per te nisur diten me nje gote leng

Specifikat | Shtrydhese Frutash Elektrike

 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA-5207 Jumbo
 • Shtrydhese per frutat dhe perimet
 • Kapacteti: 0.5L
 • 2 nivele shpejtesie
 • Kontenjeri: 1.5l
 • Fuqia: 700W

Dyqan Taxi | Dyqani online prane jush ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese Frutash Elektrike First Austria | Jumbo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese Frutash Elektrike First Austria Jumbo 

Shtrydhese Frutash Elektrike First Austria | Jumbo