Shtrydhese frutash elektrike 1,5L RAF Blender

3,190 L

Ka stok

KODI: e23056 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH ELEKTRIKE 1,5L

Shtrydhese frutash shumefunksionale elektrike, me kapacitet te gotes se qelqit prej 1,5 litra.

Pavaresisht nese deshironi te beni nje smoothie te kendshem per te filluar diten tuaj ose nje sallate te fresket per dreke, kjo shtrydhese eshte e duhura per ju.

Kjo pajisje funksionon si nje blender i rregullt, por perfshin gjithashtu nje koke bashkengjitese per bluajtje dduke mundesuar shume procese ne nje pajisje te vetme.

Kavanoz PC i pathyeshem 1.5L, ideal per perzierjen dhe pergatitjen e smoothie.

Ena per bluajtje eshte perfekte per bluarjen e kokrrave të kafese, arrave, erezave dhe farave te tjera.

I pajisur me 5 tehe celiku shume te mprehta dhe cilesore qe mundesojne edhe shtypjen e akullit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese frutash elektrike 1,5L RAF Blender”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese elektrike bluajtese kafeje ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash elektrike 1,5L RAF Blender