Shtrydhese frutash DSP KJ 3003 A ne shitje online

6,900 L

Ka stok

 • Dizanj modern dhe nje material celiku inoksi e plasti
 • Perdorni shpejtesine e ulet  ose te larte per te copetuar perime
 • Me nje aksesor shtese gote me kapacitet 2.0 liter
 • Pastrim automatik
 • Material shume cilesor

SHTRYDHESE DSP KJ 3003 A

Shtrydhese DSP KJ 3003 A i ruan te gjitha vlerat ushyese te lengjeve qe ju pergatisni si edhe merr prej frutave nje sasi teper te madhe. Ju do te shihni qe ne mbetjet pasi te keni shtrydhur frutat nuk ka mbetur asnje sasi lengu ne to. C’ka do te thote qe ajo e perpunon te gjithe lengun qe gjendet ne to.

LENG I FRESKET PLOT VITAMINA

 • E pajisur me nje thike celiku per te pergatitur frutat dhe per te shijuar lengun e tyre
 • Shtrydhesja e frutave I shperben frutat dhe perimet duke i kthyer ne te lengshme pa eleminuar lendet ushqyese
 • Rezistent ndaj thyerjes per perzierjen, copetimin dhe grirjen e perberesve te ndryshem
 • Gjithashtu mjaft i fuqishem per te bluajtur edhe frutat apo perimet me te forta
 • Per rezultate me te mira, perdorni shpejtesine e ulet  ose te larte per te copetuar perime apo smoothie
 • Nga njera ane del lengu i fresket dhe nga ana tjeter ne depozite dalin mbetjet e frutave per tu flakur
 • Me nje aksesor shtese gote me kapacitet 2.0 liter
 • Pastrim automatik
 • Me nje shpejtesi 850W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60
 • Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

,

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ 3003 A ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese frutash DSP KJ 3003 A ne shitje online dyqan taxi

Shtrydhese frutash DSP KJ 3003 A ne shitje online

WhatsApp chat