Shtrydhese elektrike per qitro dhe limon DSP

2,290 L

Ka stok

KODI: d2324826 Kategori: ,

SHTRYDHESE ELEKTRIKE PER QITRO

Shtrydhese mini elektrike efikase per nxjerrjen e lengut te qitros dhe limonit. I persosur per cdo kuzhine shtepie apo bar.

E bere nga materiali plastik PP i cilesise se larte i sigurt mund te riperdoret per shume kohe.

Doreza dhe gryka lejon derdhjen e lehte te lengut. Me e lehte per t’u perdorur dhe me ekonomike sesa nje shtrydhese frutash e madhe.

Dizajni i vecantë i dhembezimit dhe i kupes e ben te lehte pastrimin e pajisjes.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 25 W
  • Kapaciteti: 0.7L
  • 4420 motor bakri i plote
  • Materiali: ABS & inoks
  • Rrotullimi me dy drejtime
  • Pjese te shkeputshme per perdorim dhe pastrim te lehte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese elektrike per qitro dhe limon DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese elektrike qitroje online ne dyqan taxi

Shtrydhese elektrike per qitro dhe limon DSP